Home
Přihlášený zákazník: nepřihlášen [registrace]
          Reklamační řád Obchodní podmínky Kontakt Informace o službách

Tato kategorie neobsahuje trídící filtry. Pro zobrazení filtrů vyberte jenu z níže uvedených:
» Optické moduly » Konvertory » Příslušenství
Na stránku: záznamů, řadit:

OPTICKÁ SPOJKA SC - SC (SM) SIMPLEX Optická spojka se používá pro propojení optických kabelů a pigtailů. ZÁ KLADNÍ SPECIFIKACE Typ 82,00 68,00

SAMSUNG KOTVA FISH - CLAMP ÚCHYTKA PRO INSTALACI OPTICKÝCH KABELŮ Kotva (držák) pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3 mm s ocelovým okem pro uchycen 104,00 86,00

EDIMAX MÉDIA KONVERTOR ET - 912MSC+, 10/ 100BASETX NA 100BASEFX M ... Síťový protokol a typ konektoru 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Síťový protokol a typ konektoru 2 Fa 1 018,00 841,00

EDIMAX MÉDIA KONVERTOR ET - 912MST+, 10/ 100BASETX NA 100BASEFX M ... Síťový protokol a typ konektoru 1 FastEthernet 100BaseFX - ST Síťový protokol a typ konektoru 2 Fa 1 018,00 841,00

D - LINK 1 - PORT MINIGBIC/ SFP 1000BASESX (MM, LC) TRANSCEIVER M ... Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Dupl 1 051,00 869,00

D - LINK 1 - PORT MINIGBIC/ SFP 1000BASELX (SM, LC) TRANSCEIVER M ... LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora 1 261,00 1 042,00

ZYXEL TRANSCEIVER SFP - SX - D MULTI - MODE, LC Gigabitová rychlost a flexibilita Ro dina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy Zy 1 705,00 1 409,00

D - LINK MEDIA KONVERTOR DMC - 300SC, Z 10/ 100 MBIT TP (RJ - 45) ... D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé 1 982,00 1 638,00

EDIMAX MÉDIA KONVERTOR ET - 913SFP, 1000BASET (RJ45)/ SFP GBIC SLOT Síťový protokol a typ konektoru 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Síťový protokol a typ konektoru 2 006,00 1 658,00